+370 693 26644

Miltelinis dažymas

 
 
Miltelinis dažymas – Vakarų Europoje vienas labiausiai paplitusių, o Lietuvoje vis dažniau naudojamas ir sparčiai populiarėjantis dažymo būdas. Miltelinio dažymo metu, ant gerai nuvalyto gaminio paviršiaus yra užpurškiami sausi dažų milteliai. Tuomet gaminys dedamas į krosnį, kurioje dažai tolygiai pasiskirsto padengdami visą paviršių ir sukietėja.
Dėl šio dažymo būdo ypatumų, nudažytas gaminys pasižymi ilgaamžiškumu, patvarumu, atsparumu aplinkos poveikiui bei smūgiams ar mechaniniams pažeidimams priešimgai nei kad paprastai nudažyti paviršiai.
Kadangi prieš dažant gaminio paviršius yra labai kruopščiai nuvalomas, jis ilgam tampa apsaugotas nuo rūdijimo ir oksidacijos.
Pažangi miltelinio dažymo technologija paviršių taip pat apsaugo ir nuo korozijos bei aplinkos ar klimato poveikio – karštis, šaltis, ultravioletiniai spinduliai ar kitų oro sąlygų poveikis nedaro žymios įtakos milteliniu būdu nudažytų gaminių paviršiams. Tokie gaminiai yra apsaugoti nuo greito nusitrynimo, balimo, jie daug atsparesni įbrėžimams, smūgiams ir netgi įvykus paviršiaus deformacijai dažnai išsaugo savo elastingumą bei išvaizdą.
Miltelinis dažymas – tai vienas geriausių pasirinkimų, padėsiančių sumažinti jūsų investicijas ir užtikrinsiantis gaminių ilgaamžiškumą, patvarumą ir nepiekaištingą kokybę.
 
  

 

 
Norėčiau paklausti

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti