+370 693 26644

Порошковая покраска

 
Ši informacija aktuali visiems, kurie konstrukcijoms ar medžiagoms padengti pasirinko miltelinį dažymą: architektams, pastatų valdytojams ir savininkams, konstrukcijų projektuotojams ir gamintojams, fasadus valančių ir prižiūrinčių įmonių specialistams.
 
Miltelinio dažymo pranašumai

Statant pastatus, naudojamos labai įvairios aliuminio konstrukcijos ir komponentai – nuo aliuminio profiliais kaustytų medinių langų gyvenamuosiuose namuose iki vientiso aliuminio ir stiklo fasado biurų dangoraižiuose. Ir vienu, ir kitu atveju profilių sistemas pastate papildo daugybė detalių, tokių kaip palangės, parapetai, įvairūs skardos lankstiniai, apdailos juostos ir kampai, fasadinės plokštės, balkonams įstiklinti naudojamos slankiosios profilių konstrukcijos ir kt.
Šių medžiagų naudojimo ypatybė yra ta, kad jos eksploatuojamos veikiant atmosferos sąlygoms – ultravioletiniams saulės spinduliams, drėgmei, temperatūros svyravimams, vėjui, krituliams. Be to, šios medžiagos yra veikiamos ir kitų aplinkos sąlygų: oro teršalų industriniuose rajonuose ar tankiai apgyvendintuose miestuose, didelės chloridų koncentracijos, drėgmės vietovėse šalia vandens.
Visos čia paminėtos medžiagos pastatuose naudojamos kaip nors padengtos. Jos gali būti pagamintos nebūtinai iš aliuminio ir nebūtinai dažytos milteliniu būdu – be pastarojo, rinkoje yra ir kitų padengimo technologijų – anodavimas, galvanizacija, dažymas skystais dažais ir kt. Tačiau miltelinis dažymas – tai spalvų ir efektų įvairovė, įvairaus blizgumo, lygūs ir struktūriniai paviršiai, atsparumas cheminėms medžiagoms, lengva priežiūra ir aplinkos tausojimas – visa tai pranašumai, kuriais gali pasigirti reta kita technologija.
 
Miltelinio dažymo funkcijos

Jeigu pasirinkote miltelinį dažymą, turite žinoti keletą svarbių dalykų. Pirmiausia tai, kad dažų danga atlieka kelias funkcijas – apsaugo metalą nuo korozijos ir suteikia gaminiui estetinį patrauklumą – spalvą, blizgesį, struktūrą. Antra – šias funkcijas dažų danga turi atlikti ilgą laiką, dažnai – visą gaminio ar net pastato naudojimo laiką, trunkantį dešimtmečius.
Miltelinio dažymo technologija nėra sudėtinga – milteliniai dažai specialia įranga įelektrinami ir užpurškiami ant įžeminto metalo paviršiaus. Taip padengtas gaminys dedamas į krosnį, kur 170–200 °C temperatūroje dažai išsilydo ir sukietėja – susidaro dažų danga. Svarbu štai kas: ką tik nudažytas gaminys, kuris vizualiai atrodo gražiai, nebūtinai yra nudažytas kokybiškai. Norime atkreipti dėmesį į tai, kad nudažytas gaminys gerai atrodyti turi ne tik ką tik po dažymo, bet ir po penkerių, dešimties ar dvidešimties metų. Ar neatšoks dažai? Ar neišbluks spalva? Ar nepradės rūdyti metalas po dažų danga?
 
Kokybiškas miltelinis dažymas

Ir apsauginę, ir estetinę funkciją miltelinis dažymas puikiai atlieka tuomet, kai gaminys nudažomas kokybiškai, t. y. kai dažymas atliekamas laikantis technologinių procesų kontrolės, medžiagų parinkimo, kokybės patikros reikalavimų. Tokie kokybiniai aliuminio dažymo reikalavimai statybų pramonėje jau seniai yra sukurti ir išdėstyti dviejų Europos organizacijų reglamentuose – „GSB International“ ir „Qualicoat“. 2004 m. šių reglamentų pagrindu buvo sukurtas ir patvirtintas Europos standartas EN 12206, turintis ir Lietuvos standarto statusą.
Mes, UAB „Inlook Vilnius“, esame atestuoti „GSB International“ nariai, dažymą atliekame pagal GSB AL 631 ir LST EN 12206 standartų reikalavimus. Todėl reikalaukite kokybiško miltelinio dažymo – mes jį garantuojame!

 

 

 
Хочу спросить
 
smart foreash
Этот сайт использует файлы cookie. Они могут идентифицировать зарегистрированных пользователей, собирать статистику и помогать улучшить работу в браузере для каждого посетителя отдельно.
Ознакомиться с Политика конфиденциальности
Согласен Очистить файлы cookie и выйти